پیش از ظهر امروز از سوی شهردار و اعضای شوراي شهر از خبرنگاران شهرستان تجلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری طلوع زاگرس،در مراسمی که به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار با حضور خبرنگاران شهرستان، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، معاونین و مالی و مسئول حمل و نقل و ترافیک شهرداری درمحل شهرداری ایذه برگزار شد، با اهدای هدایائی از سوی شهرداری ایذه از خبرنگاران و فعالان رسانه این شهرستان تجلیل شد.

علیرضا ره انجام شهردار ایذه در حاشیه تجلیل از خبرنگاران با بیان اینکه خبرنگاران چشم بینا و گوش شنوای جامعه هستند، اظهار کرد: خبرنگاران بازوی توانای مدیریت شهری هستند که می توانند راهنمای مسئولین بوده و به عنوان اتاق فکر مسئولین عمل کنند و ایده ها را انتقال داده و در راستای توسعه و عمران و آبادانی شهر به مجموعه مدیریت شهری کمک شایانی کنند.

شهردار ایذه تصریح کرد: شهر پویا به دست خبرنگاران ساخته می شود زیرا تحلیل های سازنده و رساندن اخبار به گوش مسئولین و برجسته کردن اخبار توسط خبرنگاران صورت می گیرد که لازمه آن همدلی و همزبانی مدیریت شهری و شهروندان و اصحاب رسانه است.

وی افزود: تمام خدمات باید به نقاط مختلف شهر انتقال داده شود.پروره های نیمه تمام در بحث عمرانی را قطعا به سرانجام خواهیم رساند و در این فرصت نشان دادیم با تعاملی که با شورای شهر داریم برنامه های تدوین شده را به سرانجام خواهیم رساند.

وی یکی از یکی از معضلات مهم ایذه را بحث آسفالت دانست، و اظهار داشت: تا پایان روزی که هستیم موضوع نهضت آسفالت را دنبال خواهیم کرد و با بروزرسانی کردن کارخانه آسفالت سعی تلاش را به کار خواهیم گرفت تا معضل آسفالت را را برطرف کنیم.

ره انجام در ادامه ورودی هر شهر را نماد آن شهر دانست و افزود: اعتقاد دارم ورود شهری باید جوری طراحی شود که در خور و شان آن شهر باشد و در هر جایی که بودم علاقه زیادی به ورودی و خروجی شهر بودم که شکل و شمایل زیبایی با توجه به بافت و جایگاه آن شهر انجام داده شد الان نیز ورودی از سمت پیان با توجه به اینکه از قبل زیر ساخت آن آماده بود در بحث روشنايي تکمیل شد و تجهیزات آبیاری قطری تا خیابان ۳۶ متری شهید سردار سلیمانی خریداری شده تا اولین ورودی را ساماندهی کنیم و بعد از آن به سرعت ورودی اهواز و اصفهان را شروع کنیم تا هر مسافری که وارد ایذه شد بداند شناسنامه شهر تاریخی ایذه که هم دیدگاهش به گذشته شهر و فرهنگ و تمدن ایذه را بداند.

شهردار ایذه گفت: با همکاری و همفکری شورای شهر و همیاری مردم شهری را درست خواهیم کرد که همه از آن راضی باشند و باید یک فصل نو را شروع کنیم تا شهر زیبایی بسازیم.

وی در مورد احیای بوستان بی بی مریم بختیاری افزود: در یک قسمت از این بوستان علاوه بر احداث پیست اسکیت یک آمفی تئاتر روباز جهت برگزاری جشنواره ها ساخته شود که این موضوع در حال انجام است.

ره انجام تصریح کرد: اشکفت سلمان، جاده سلامت، پارک و کتابخانه بانوان،تجهیز و احیای پارک شهربازی و صخره ای بزودی در دستور کار قرار خواهد گرفت تا به نحوه شایسته ای در استفاده مردم قرار گیرد.

وی افزود: پروژه‌های های زیادی مردم این شهر نیازمند هستند که باید رسیدگی شود از جمله ترمینال، میدان تره بار و مشاغل پر سر و صدا که باید به خارج از شهر بروند.

ره انجام در مورد بحث روشنايي خیابان و بلوار های شهر اظهار داشت: به شخصه علاقه زیادی به بحث نورپردازی شهر دارم اما برای اینکه زیر ساخته ها برای اینکار مهیا نیست اما این کار را دستور رسیدگی دادیم تا شکل و شمایل خاصی به خود گرفته شود که قرار است از بلوار مدرس استارت نورپردازی و روشنايي زده شود.تا در آینده تمامی نقاط شهر نورپردازی کامل انجام بگیرد.

ره انجام در خصوص بار ترافیکی شهر نیز عنوان کرد: بعضی از خیابان ها قطعا سر و سامان قرار خواهد گرفت از جمله دو خیابان منتهی به روضه الزهرا و حافظ شمالی بزودی آسفالت خواهد شد تا از بار ترافیکی کاسته شود.

علیرضا ره انجام شهردار ایذه در پایان گفت: اگر برنامه، انتقاد و پیشنهاداتی هست به معاونین شهرداری ارجاع داده شود و اگر رسیدگی نشد به بنده و اعضای شوراي شهر انتقال داده شود تا موضوع رسیدگی شود و همچنین اگر سرمایه گذاری قصد سرمایه گزاری دارد بستر فراهم است و با آغوش باز استقبال خواهیم کرد.

  • نویسنده : فیروز بیگلری