شامگاه جمعه ۱۲ شهریور ماه سال جاری به میزبانی پایگاه مقاومت بسیج شهید گودرز محمودی هلایجان اولین جلسه جهت تعامل و بررسی مشکلات دو روستای سرکان علیا و چنارستان در مسجد جامع هلایجان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری طلوع زاگرس، علی محمودی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید گودرز محمودی هلایجان ضمن تبریک به منتخبین مردم در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستا این دوره را یکی از بهترین ها انتخابات یاد کرد و اظهار نمود،انشالله با تعامل، همفکری و همکاری شاهد برطرف کردن مشکلات منطقه باشیم.

وی افزود: برگزاری این جلسات ضمن اتحاد بین دو روستای سرکان علیا و چنارستان قطعا شاهد توسعه در این دو روستا خواهیم بود.

محمد سعیدی جانشین پایگاه مقاومت بسیج شهید محمودی نیز ضمن خوش آمد گویی به دهیاران و اعضای شوراي روستاهای سرکان علیا و چنارستان خواستار رسیدگی به برطرف کردن مشکلات دو روستا اشاره کرد.

وی افزود: با توجه به اینکه دو روستا از امکانات رفاهی فرهنگی و ورزشی برخوردار نیست انشالله در این دوره شاهد فراهم کردن امکانات برای مردم هلایجان باشیم.

در ادامه رسول کیانی، فتح الله محمدی اعضای شورای روستای سرکان علیا و حاجتمراد غلامی، علی محمودی و آرش عزیزی اعضای شورای اسلامی روستای چنارستان از تفاهم همکاری در دوره ششم خبر دادند و اظهار داشتند، در این دوره تعامل و همکاری باید سرلوحه کاریمان باشد تا موفق به فراهم کردن امکانات و برطرف کردن مشکلات دو روستا باشیم.

فیروز بیگلری به عنوان سرپرست دهیاری روستای سرکان علیا نیز ضمن قدردانی از اعتماد اعضای شورای اسلامی روستای سرکان علیا به تشریح برنامه های خود پرداخت و اظهار کرد: انشالله با تعامل و برگزاری اتاق فکر به همراه اعضای شورای اسلامی روستا بتوانیم آنچه در خور و شان روستا می باشد به سرانجام برسانیم.

ارژنگ شریفی سرپرست دهیاری روستای چنارستان نیز در ادامه مباحث مطرح شده افزود: تمام توان خود را به کار خواهم بست تا کارهای مثبتی به اتفاق اعضای شورای اسلامی روستا در روستا انجام دهیم.

گفتنی است در پایان جلسه سه ساعته مقرر شد دومین جلسه اواخر مهرماه برگزار شود تا دهیاران بتوانند عملکرد خود را ارائه دهند.