امام جمعه شهرستان ایذه گفت: کشته شدن دختر مظلوم و بی‌گناه درب خانه و در جلوی چشم خانواده‌اش غمی دردناک و عظیم است که مسئولان باید رسیدگی جدی کنند‌.

به گزارش پایگاه خبری طلوع زاگرس، حجت السلام و المسلمین سید میثم موسوی در جمع نماز گزاران مسجد جامع گفت: اتفاقاتی در شهر می‌افتد که امنیت شهر را به مخاطره می‌اندازد، اتفاقاتی که در مناطق جنگی هم نمی‌افتد. چطور می‌شود تصور کرد دختر بچه‌ای درب خانه‌اش با ضرب گلوله کشته شود؟ در سوریه هم اینچنین نیست.

وی تصریح کرد: مساله تیراندازی‌های مکرر در شهر باید جمع شود و مردم در شهر آرامش داشته باشند. مگر می‌شود دو نفر که باهم مشکل دارند از اسلحه استفاده کنند و قربانیش این دختر نوجوان معصوم باشد؟ اگر به موقع اقدام نشود خون‌های بی گناه دیگر ریخته خواهد شد.

موسوی افزود: ایذه‌ای که از جهت قدمت، تاریخ، ظرفیت و استعدادهای مردم به خصوص جوانان در عرصه‌های ورزشی، هنری و علمی در کشور بی‌نظیر است، شهری که بیش از ۳۰۰ شهید در راه انقلاب داده است حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و حقش این بی توجهی‌ها نیست‌

امام جمعه ایذه عنوان کرد: امروزی که در تمام دنیا انسانیت زیر سوال رفته است نوجوانی به نام علی لندی از مرکز بختیاری، از شهرستان ایذه پیام انسانیت، ایثار، شجاعت و مردانگی را مخابره می‌کند و ثابت می‌کند حقیقت این شهر،‌ زیبایی و جوانمردی است و از قلب ایذه به دنیا ثابت کرد که شرافت و انسانیت هنوز زنده است.

وی تاکید کرد: مسئولان بدانند ایذه‌ای واقعی یعنی علی لندی ، ۳۰۰ شهید دفاع مقدس و این همه ظرفیت‌های عظیم انسانی در عرصه‌های مختلف هستند.

سید میثم موسوی اظهار داشت: به‌زودی با فراهم شدن مقدمات مورد نیاز، نماز جمعه بعد از ماه‌ها تعطیلی بازگشایی خواهد شد و مطالبات مردم از تریبون نماز جمعه هم بیان و هم پیگیری خواهد شد

وی گفت: یکی از مشکلات شهر وجود سگ‌های ولگرد است مردم از این موضوع گله دارند مسولان مربوطه فکری فوری و عاجل کنند.