به مناسبت ۷ مهر روز آتش‌نشانی صبح امروز مراسمی در اداره آتش‌نشانی شهرداری ایذه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری طلوع زاگرس، در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه ایذه، حسن نبوّتی فرماندار ایذه و جمعی از روسای ادارات ایذه حضور داشتند.

علیرضا ره انجام شهردار ایذه در گفتگویی با خبرنگار ما ضمن تبریک روز آتش نشانی گفت:‌ آتش‌نشانان مایه آبرو و احترام مدیریت شهری هستند و مردم از این زحمتکشان به نیکی یاد می کنند. در واقع کار مجموعه آتش‌نشانان مصداق واقعی خدمت به مردم است.

وی در ادامه با اشاره به آمار آتش سوزی و امکانات ناکافی در اداره آتش‌نشانی اظهار امیدواری کرد: در آینده انشالله تجهیزات ایمنی به روزی در اختیار آتش‌نشانی قرار خواهد گرفت تا در برخی از حوادث که در گذشته خساراتی به بار آورده شد، آتش‌نشانان ما بتوانند جلوی خسارت زیان آور را بگیرند.

شهردار ایذه در ادامه یاد و خاطره شهید علی لندی قهرمان ملی، شهید شهرام محمدی و زنده یاد الیاس خسروی را گرامی داشت و عنوان کرد: همه ما مدیون خون شهدایی هستیم که با ایثار و فداکاری خود امنیت و آرامش را برای ما رقم زدند. چه آنها که در میدان نبرد جان خود را نثار کردند و چه آنها که در لباس خدمت انجام وظیفه کردند. و عزیزانی همچون شهید علی لندی و شهید شهرام محمدی هم فداکارانه به دل آتش زدند و جان افرادی را نجات دادند.

در پایان شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ایذه با اهدای لوح از زحمات آتش‌نشانان شهرداری ایذه تجلیل کردند.

  • نویسنده : فیروز بیگلری