رئیس جدید دادگستری شهرستان ایذه گفت: مشکل اصلی در ناامنی‌های این شهرستان نبود زیرساخت‌های مناسب است‌.

به گزارش پایگاه خبری طلوع زاگرس، ظهر امروز شنبه ۱۰ مهرماه با حضور زبیدی نیا معاون دادگستری استان خوزستان و دیگر مسئولان شهرستان ایذه مراسم تودیع و معارفه رئیس و دادستان دادگستری شهرستان ایذه برگزار شد.

مراد شمولی رئیس جدید دادگستری شهرستان ایذه با اشاره به اینکه در طول پنج سال گذشته وظایف دادستانی را با حساسیت پیگیری می‌کردم، بیان کرد: اگر امروز امنیتی برقرار است با تلاش‌های نیروهای انتظامی است.

وی، نبود زیرساخت‌های مناسب در شهرستان ایذه را به‌عنوان مشکل اصلی در ناامنی‌های شهرستان تلقی کرد و افزود: تیراندازی‌های درون شهرستان، امنیت شهرستان را با وجود تلاش‌های صورت گرفته زیر سوال برده است.

شمولی ادامه داد: این جرم باعث نارضایتی مردم شده است و این بیماری و اختلال باید درمان شود.

رئیس جدید دادگستری شهرستان ایذه با تأکید بر اینکه رسومات غلط در شهرستان و تیراندازی در مراسم باعث ناامنی و قتل می‌شود، گفت: برخوردهای لازم را با این ناهنجاری‌ها داشته و خواهیم داشت.

شمولی با اشاره به اینکه برای آینده برنامه‌ریزی کردیم، عنوان کرد: تعامل با ادارات با حفظ استقلال و استفاده بیشتر از ظریفت شورای حل اختلاف در مسائل گوناگون شهرستان از اهداف ما هستند.

مراد شمولی رئیس دادگستری ایذه در پایان تصریح کرد: در شهرستان ایذه حدود ۴۰۰ – ۵۰۰ زندانی داریم که خانواده این زندانیان مجبور هستند برای ملاقات به شهرستان‌های همجوار بروند و می‌طلبد که یک زندان در این شهرستان ساخته شود.

  • نویسنده : فیروز بیگلری