بخشدار و جمعی از دهیاران بخش مرکزی ایذه در مراسم دومین سالروز شهادت سردار سلیمانی که در مصلی نماز جمعه برگزار شد، شرکت کردند.

به گزارش پایگاه خبری طلوع زاگرس،حسن سبزعلی زاده بخشدار مرکزی ایذه ضمن گرامیداشت دومین سالروز شهادت سردار دلها گفت: شهید سردار سپهبدحاج قاسم سلیمانی قهرمان ملی، مرد میدان جهاد و مبارزه، سرباز رشید و شجاع ولایت و امت اسلامی بود، سردار دلها به واسطه سالها نقش‌آفرینی و حماسه سازی همراه با پیروزی های عزتمندانه در راه اعتلای اسلام و انقلاب و دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) خاری در چشم آمریکای جنایتکار و رژیم نامشروع صهیونیستی بود که خواب از چشمان ظالمان مستکبر ربوده بود.

سبزعلی زاده بخشدار مرکزی ایذه تصریح کرد:  بی‌شک خون پاکش سبب تقویت انسجام ملی شده و درخت مقاومت اسلامی را سیراب و تنومند خواهد نمود.

بخشدار مرکزی ایذه ۹ دی را روز بصیرت و حضور مردمی در میدان توصیف کرد و ادامه داد: امروز روز دفاع از ارزش ها و نه گفتن به کسانی است که با ایجاد ناامنی و توطئه، ارزش ها را زیر پا گذاشتند.

سبزعلی زاده در پایان اظهار داشت: این روز در واقع از روزهای ماندگار انقلاب اسلامی است که ماندگاری آن به دلیل نقش آفرینی ویژه مردم در دفاع از حریم ولایت، اسلام و پاسخی به دخالت‌های بیگانگان بود.