به منظور بهبود و تقویت پوشش آنتن دهی و ارائه شبکه با کیفیت مطلوب به شهروندان، سایت جدید و پر سرعت همراه اول در ابتدای بلوار انقلاب شهر ایذه نصب و راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری طلوع زاگرس، رحیم فلاح زاده مدیر مخابرات خوزستان گفت: با توجه به انجام کارهای روزانه جامعه و برخی امور زندگی مبتنی بر بستر دیتا و استفاده از ظرفیت های این تکنولوژی در راستای جلب رضایت مندی شهروندان، شبکه ارتباطی همراه با نصب و راه اندازی و وارد مدار شدن سایت پرسرعت جدید درشهر ایذه توسعه و ارتقا یافت.

فلاح زاده تصریح کرد: در ادامه پروژه فاز ۸ عملیات توسعه و ارتقا، طبق برنامه ریزی مدون توسط کارشناسان متخصص حوزه سیار مخابرات منطقه خوزستان و با تلاش و همکاری کارکنان در شهرستان، سایت پرسرعت جدید شهری با تکنولوژی نسل ۲G، ۳G و ۴G در شهر ایذه نصب و راه اندازی شد.

مدیر منطقه مخابرات خوزستان افزود: با نصب و راه اندازی این سایت جدید در ابتدای بلوار انقلاب ایذه، ضمن توسعه و پایداری شبکه سیار و رفع مشکلات نقاط کور، پوشش آنتن دهی مشترکان در ابتدای بلوار چویل، خیابان شهید عبدالمجید کیانی و منازل اطراف استخر تا منازل سابیر تقویت و شبکه ارتباطی پرسرعت و مطلوب بهره مند شدند.

رحیم فلاح زاده عنوان داشت: این سایت سومین سایت از پروژه توسعه فاز ۸ پلاس ارتباطات سیار در سطح استان است که این پروژه بر اساس زمان بندی با هدف گسترش، بهبود و تقویت پوشش آنتن دهی به منظور ارائه شبکه ارتباطی همراه و پرسرعت برای جلب رضایت مندی مشترکان در حال انجام است.