امام جمعه باغملک عنوان کرد: باید به وضعیت کنونی خاتمه داد و با اقتدار نسبت به موضوع تیراندازی های اخیر ورود کرد.

به گزارش پایگاه خبری طلوع زاگرس، حجت‌الاسلام مهدی بهمنی امام جمعه باغملک ضمن ابراز همدردی با خانواده داغدار زنده یاد فرشاد نقدی وی را فردی مومن و مردم دار دانست و این فقدان را غیر قابل هضم توصیف کرد.

امام جمعه باغملک در ادامه صحبت های خود در مراسم تشیع مهندس فرشاد نقدی شهردار فقید دهدز گفت: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی پهباد های آمریکا را در اوج فضا کنترل می کنند اما می‌بینیم ارازل و اوباش به راحتی حوادث تلخی را به وجود می آورند.

وی با بیان اینکه این موضوع باید با دقت مورد بررسی قرار گیرد، اظهار داشت: متاسفانه این مزدوران خیلی راحت خانواده ها و شهرستان ها را عزدار می کند و این موضوع قابل تحمل نیست و نباید شاهد این اتفاقات باشیم و باید مورد بررسی قرار گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین بهمنی تصریح کرد: شورای تامین شهرستان باید پاسخگو باشند، چرا که شاهد هستیم این روزها پزشکان، مسئولان و خانواده ها امنیت جانی ندارند.

امام جمعه باغملک عنوان کرد: چندی پیش در یکی از کشورها برای حیات حیوانات اسلحه ها را از انسان ها گرفتند و آنها را خلع سلاح کردند اما امروز باید برای حیات انسان ها اسلحه ها را از دست حیوانات گرفته شود، و باید نظام اسلامی برای امنیت شهرستان با اقتدار ورود پیدا کنند.

وی افزود: حضور پرشور مردم در مراسم تشیع پیکر پاک مهندس فرشاد نقدی عزیز نشان از رضایت مندی از عملکرد و اخلاق او است که در واقع باید بگویم مسئولین خوبی را داریم هر چند شاید مسئولی خلاف وعده نشان دهد و آن هم بر میگرد به توقع مردم و توقع از نظام اسلامی بالا است و برای مردم که مسئولی خدمتگذار می خواهند قابل تحمل نیست.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی بهمنی امام جمعه باغملک در پایان گفت: فرشاد نقدی افتخار ایل، طایفه و شهرستان بود، یک شخصیت مومن، مردم دار و خدمتگذار که برای آن مرحوم علو درجات از خداوند منان خواهان و خواستاریم.

گفتنی است، بعد از سخنرانی حجت السلام و المسلمین بهمنی برخی نسبت به صحبت های امام جمعه باغملک در خصوص افرادی که با اسلحه به جان مردم می افتند را به حیوان تشبیه کرد در گفتگویی با فیروز بیگلری خبرنگار طلوع زاگرس این صحبت ها را به ارازل و اوباش خطاب کرد و منظوری با عشایر و افرادی که مجوز اسلحه دارند ندانست.