فرمانده جدید نیروی انتظامی ایذه: با عوامل تیراندازی‌ها، توزیع مواد مخدر و سارقین به شدت برخورد خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری طلوع زاگرس، سرهنگ هدایت شهبازی فرمانده انتظامی جدید ایذه در نخستین نشست خبری خود با رسانه‌های شهرستان گفت: امنیت یک مقوله چند بُعدی است و ابعاد مختلفی دارد و قسمت انتظامی آن باز می گردد به چند دستگاه که باید نقش مهمی را ایفا کند تا بتواند امنیت قابل قبولی به مردم ارائه دهند.

وی با بیان اينکه امنیت شهروندان خط قرمز ماست است،اظهار داشت: آن چیزی که مربوط به نیروی انتظامی باشد در حفظ جان مردم انجام خواهیم داد.

سرهنگ شهبازی در ادامه گفت:مردم برای بالا بردن امنیت شهرستان با پلیس همکاری کنند و در این زمینه آماده دریافت خواسته‌ها و انتقادات شهروندان هستیم.

فرمانده نیروی انتظامی ایذه افزود: در برنامه‌ها و مراسمات مختلف حضور پیدا خواهم کرد و حضورا با شهروندان دیدار و گفت‌وگو می‌کنم.

وی با این عنوان که طرح برخورد جدی با مخلان امنیت جامعه در شهرستان ایذه اجرا خواهد شد، گفت: با عوامل تیراندازی‌ها در خیابان‌های شهر و شهرستان برخورد جدی خواهد شد.

شهبازی اظهار داشت: عوامل توزیع مواد مخدر در شهرستان شناسایی و دستگیر می‌شوند.

فرمانده نیروی انتظامی در خصوص تیراندازی های اخير گفت: در جریان تیراندازی دو شب پیش در یکی از محلات سطح شهر ۷ نفر بازداشت و روال کاری جهت معرفی آنها به مراجع قضایی در حال انجام است.

سرهنگ هدایت شهبازی فرمانده نیروی انتظامی ایذه در پایان افزود: ایجاد امنیت در محلات، امنیت در سطح شهرستان، ارتقا در روان سازی ترافیک، پیگیری ایست بازرسی هلایجان از برنامه های مهم در آینده با همکاری همکاران پرتلاش ام خواهد بود.

دیدار فیروز بیگلری خبرنگار طلوع زاگرس با سرهنگ هدایت شهبازی فرمانده جدید نیروی انتظامی ایذه