صبح امروز چهار جلسه فشرده حهت توسعه روستای سرکان علیا در استانداری خوزستان، راه و شهرسازی، راهداری استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری طلوع زاگرس، در اولین دیدار ابتدا جلسه ای با مهندس باوی مدیرکل امور روستایی و دکتر پرمان شهپری مسئول پیگیری های ویژه اداره کل امور روستایی استانداری خوزستان برگزار شد که فیروز بیگلری به عنوان دهیار و فتح الله محمدی به عنوان عضو شورای اسلامی روستای سرکان علیا گزارشی از عملکرد چند ماهه خود و مشکلات روستا را به مدیرکل ارائه کردند.

مرتضی باوی مدیرکل امور روستایی نیز ضمن قدردانی از تلاش های دهیاری و شورای اسلامی روستای سرکان علیا، همکاری ویژه ای برای توسعه این روستا خواهند داشت.

دومین جلسه با مهندس حسینی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان در خصوص راه اندازی یک پروژه عظیم در روستا نامه نگاری های صورت گرفت که در این خصوص مهندس رضا امیرپور سرپرست معاونت توسعه راه اصلی استان، دکتر بهرامی در جلسه که یک ساعت و نیم در محل دفترشان به اتفاق فیروز بیگلری دهیار و فتح الله محمدی عضو شورا به طول انجامید که با دستور مهندس جولانژاد مدیرکل راهداری استان، قرار است جلسه ای طی هفته جاری در دفتر معاونت راهداری برگزار شود تا قبل از پاییز استارت کار زده شود.

فیروز بیگلری دهیار روستای سرکان علیا هلایجان ضمن قدر دانی از تلاش های حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد نماینده مردمی ولی فقیه در استان بزودی جزئیات این پروژه به اطلاع مردم دهستان هلایجان خواهد رسید.