نماینده مردم شهرستان های ایذه، باغملک و دزپارت درمجلس گفت: در حوزه انتخابیه راه مناسب و استاندارد ندارد.

به گزارش پایگاه خبری طلوع زاگرس، عبداله ایزدپناه نماینده مردم ایذه، باغملک و دزپارت در مجلس گفت: به جرات می‌توان گفت که در هیچ نقطه از حوزه انتخابیه‌ام راه مناسب و استاندارد وجود ندارد و به عاملی برای بروز حوادث مختلف و ایجاد خسارات مالی و جانی در این منطقه تبدیل شده است.

وی افزود: برغم اینکه تعداد زیادی جلسه از دولت گذشته تاکنون برای پیگیری این موضوع با مسئولان این وزارتخانه، ادارات کل مربوطه در استان و سازمان برنامه و بودجه داشته‌ام اما آنچه مدنظر بود هنوز محقق نشده است.

ایزدپناه بیان کرد: ما نمی‌توانیم بیش از این معطل بی‌ برنامگی‌های وزارت راه و شهرسازی در ادارات کل استانی بمانیم کمااینکه تعدادی از پروژه‌هایی که در ۲ ماه گذشته باید به سرانجام می‌رسیدند به دلیل عدم توجه و پیگیری مسئولان و مدیران استانی تعطیل شدند.

نماینده مردم در مجلس گفت: متاسفانه دفاتر فنی در این ادارات از مهارت کافی برخوردار نیستند و اغلب طرح‌های مشاوران غیرقابل اجرا هستند و معاونان مدیران کل در حوزه راه و راهداری نیز بسیار ضعیف و کم رمق عمل می‌کنند کما اینکه پیمانکار یک مسیری تعیین می‌شود بعد معاون رییس جمهور پروژه را کلنگ‌زنی می‌کند سپس بعد از گذشت ۲ ماه به این بهانه که در طراحی اشتباه صورت گرفته است، تعطیل می‌شود و این موضوع تنها محدود به یک جاده هم نیست.

ایزدپناه اظهار داشت: چنانچه وزارت راه و شهرسازی از این وضعیت خارج نشود و به وظیفه خود در حوزه راه به خوبی عمل نکند قطعا از ابزارهای نظارتی برای یادآوری تعهدی که نسبت به جان و مال مردم دارد، استفاده خواهم کرد.

وی ضمن یاد آوری به سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: دامنه دید خود را گسترش دهد چرا که وضعیت تمام راه‌های استان خوزستان را با هم یکسان می داند و در شرایطی که حوزه انتخابیه‌ام به اندازه یک ششم استان خوزستان دارای راه است و اغلب راه‌های این منطقه کوهستانی و صعب العبور هستند تنها ۱۳ میلیارد برای ایمن‌سازی آنها تعیین می‌کند.

عبداله ایزدپناه نماینده مردم شهرستان های ایذه، باغملک و دزپارت گفت: بنده بعد از این قطعا روند متفاوتی برای پیگیری استانداردسازی راه‌های این منطقه در پیش خواهم گرفت و هر گونه کوتاهی در این زمینه را رسانه‌ای خواهم کرد و در این مسیر ذره‌ای از حق مردم کوتاه نخواهم آمد.