بخشدار مرکزی ایذه گفت: پروژه‌ های زیادی در بخش مرکزی به بهره برداری رسید و انشالله با واریز حق آلاینده ها شاهد اجرای پروژه‌ های زیادی در روستاها خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری طلوع زاگرس، حسن سبزعلی بخشدار مرکزی ایذه ضمن گرامیداشت هفته دولت اظهار کرد: امیدواریم که همچون گذشته با خدمت صادقانه بتوانیم رضایت مردم را فراهم آوریم.

وی افزود: در هفته دولت در بخش مرکزی ایذه بیش از ۳۰ پروژه شامل بهسازی معابر، آسفالت معابر روستایی، زمین ورزشی و… با اعتباری بالغ بر ۲۲میلیارد تومان از محل اعتبارات ارزش افزوده آماده بهره برداری داریم که تقدیم اهالی روستاهای مختلف بخش مرکزی میگردد.

سبزعلی زاده در ادامه تصریح کرد: بزودی مبلغ ۱۲۶میلیارد تومان حق آلایندگی به حساب شهرداری و دهیاری های شهرستان واریز خواهد شد که این موضوع با پیگیری حاج عبداله ایزدپناه نماینده محترم مردم شهرستان های ایذه،باغملک و دزپارت در مجلس شورای اسلامی صورت پذیرفت؛ از آنجاییکه تا قبل از این واریز ارزش افزوده به حساب دهیاری های شهرستان مبلغ بسیار ناچیزی بود و حتی در مواردی جوابگوی هزینه های جاری دهیاری هم نبود ولی با این واریزی ها مبلغ قابل توجه به حساب دهیاری ها واریز میگردد که به همین خاطر جا دارد از پیگیری های نماینده محترم تقدیر و تشکر کنیم.

حسن سبزعلی زاده بخشدار مرکزی ایذه در پایان عنوان کرد: امیدواریم با همراهی و هماهنگی کلیه دستگاه ها و نهادها شاهد عمران،آبادانی و توسعه بیشتر روستاها باشیم و بتوانیم گوشه ای از مشکلات مردم را مرتفع نماییم.