رئیس دادگستری ایذه در جلسه شورای اداری در خطاب به مسئولان شهرستان عنوان کرد: باید در سریعترین زمان ممکن کار مردم را انجام داد.

به گزارش پایگاه خبری طلوع زاگرس، مراد شمولی رئیس دادگستری ایذه با تاکید بر ضرورت تکریم بیشتر ارباب رجوع و نحوه مواجهه مسئولان و کارکنان با مراجعه‌کنندگان، گفت: مسئولان و کارکنان علی‌رغم حجم بالای کار و احیاناً برخوردهای تند و بی‌صبری برخی مراجعان باید در نهایت احترام با آنها مواجه شوند و به تکریم آنها بپردازند.

وی اظهار کرد: بعضا برخی از شهروندان نسبت به این موضوع گلایمند هستند که علیرغم مراجعه اما متاسفانه پاسخگویی مناسبی از برخی از روسای ادارات نداریم و باید در اسرع وقت کار مردم انجام شود.

رییس دادگستری ایذه با بیان اینکه متأسفانه در برخی از ادارات ترک فعل و سهل انگاری شاهد هستیم، اظهار داشت: بحث ترک فعل، ممکن است سبب ضایع شدن حقوق بیت‌المال یا حقوق اشخاص شوه زیرا زمانی که مدیر یک دستگاه یا نیروی اداره به صورت صحیح به وظیفه خود عمل نکند، در آن حوزه به شدت بحران ایجاد شده و در نتیجه مشکلات زیادی برای مردم، به وجود خواهد آمد.

شمولی در ادامه این مبحث تصریح کرد: بر اساس قانون، اگر مدیری عالمانه یا عامدانه و یا با سوءنیت در راستای اهداف و منافع شخصی خود یا دیگران مرتکب ترک فعل شود تحت عناوین مختلفی مانند؛ اختلاس، تصرف عدوانی، سوء استفاده از موقعیت، تبانی در معاملات از اجرای قوانین مملکتی تذکر، تشکیل پرونده برای فرد متخلف خواهد شد.

رئیس دادگستری ایذه گفت: باید به حقوق مردم توجه کرد،مردم انتطار از ما دارند و ما هم وظیفه داریم علاوه بر پیگیری ورود هم کنیم.

مراد شمولی رئیس دادگستری ایذه در پایان صحبت های خود اظهار داشت: ما از تولیدکنندگان حمایت کاملی خواهیم کرد و کار آفرینان عزیز می توانند با آسوده خاطر کامل به تولیدات خود ادامه دهند.