بعد از چند سال جهت جلوگیری از خروج و انحراف وسایل نقلیه و حریم ها در جاده دهستان هلایجان از سوی اداره راهداری ایذه اقدام به اجرای ۱۰ کیلومتر خط کشی شد.

به گزارش پایگاه خبری طلوع زاگرس، عیسی اسکندری رئیس راهداری ایذه در این خصوص گفت: خط کشی راه ها از عناصر اصلی اقدام های پیشگیرانه و ایمن سازی است که با انتقال پیام‌های اطلاعاتی – هشداری به طور بصری به کاربران و رانندگان موجب افزایش ایمنی در جاده ها، افزایش قابلیت دید و ارائه هشدار و اطلاعات لازم به رانندگان می‌شود.

وی افزود: به منظور افزایش ایمنی راه ها، هدایت وسایل نقلیه و آگاهی دادن به کاربران جاده ای بویژه در شب ، تفکیک باندهای رفت و برگشت در نقاط بدون جدا کننده وسط ، همچنین کاهش میزان تصادفات و سوانح رانندگی ، به طور ویژه اقدام به خط کشی راه های ارتباطی تحت پوشش دهستان هلایجان کرده است.

سروان بهرامی رئیس پلیس راه شهرستان ایذه ضمن قدردانی از رئیس راهداری ایذه گفت: جاده هلایجان با توجه به اینکه چند سال از خط کشی آن گذشته بود با صحبت های که با رئیس جدید راهداری داشتیم این موضوع در دستور کار قرار گرفت و بعد از چند سال این محور خط کشی شد.

سروان بهرامی در ادامه گفت: با توجه به انحراف وسایل نقلیه به علت عدم دید کافی و ناآشنایی با جاده علاوه بر خط کشی علائم رانندگی نیز به کار گرفته خواهد شد.