رئیس ورزش همگانی گفت: در دزپارت خیر یا بودجه ای نیست که بتوانیم مسابقات ورزشی زیادی را در سطح شهرستان برگزار کنیم.

به گزارش پایگاه خبری طلوع زاگرس، فرشید خلیلی دهدزی رئیس ورزش همگانی دزپارت گفت: ورزش همگانی دزپارت از آنجایی که بودجه کافی ندارد و خیری هم فعلا تقبل هزینه برای توسعه ورزش شهرتان را نکرده بسیار مظلوم است انتظار کمک شهرستانی و استانی از مسولین را داریم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر در هفته گذشته چهل و سه کمیته و انجمن در ورزش همگانی شهرستان تشکیل شده و به استان معرفی شده است که در روزهای آتی معارفه خواهند شد.

خلیلی اظهار کرد: برنامه های ورزشی بسیار زیادی در پیش داریم در ماه گذشته باهمکاری نهاد کتابخانه ها ی عمومی توانستیم برنامه شاد و مفرح به مناسبت هفته ی کتاب در قالب جنگ شادی برگزار کنیم .

رئیس ورزش همگانی دهدز عنوان کرد: مسابقات طناب زنی و طناب کشی در قسمت بانوان برگزار شد که با اهدای جوایز و تقدیرنامه سپری شد.

وی افزود: همایش پیاده روی خانوادگی بزرگ را در هفته های آینده در پیش داریم که با توجه به نظر شورای تامین تاریخ آن مشخص خواهد شد.

خلیلی در پایان گفت: برگزاری مسابقات بومی محلی، لیوان چینی و همچنین مسابقات دو ومیدانی در سطح شهرستان ورزش های صبحگاهی که از هفته آینده استارت می‌خورند و ورزش های روزانه در مدارس هم شروع خواهد شد.