طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان، سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ایذه منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری طلوع زاگرس ،در حکمی از سوی حمید بنی تمیم مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، هوشنگ حاتمی به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ایذه منصوب شد.

آئین تودیع و معارفه رئیس و سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ایذه، با حضور معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان و فرماندار ایذه ظهر امروز در فرمانداری ایذه برگزار شد. که هوشنگ حاتمی که پیش از این ۸ سال ریاست اداره را برعهده داشت بار دیگر سکان ورزش شهرستان برای ارتقای به وی سپرده شد.

حاتمی که از محبوبیت بسیار زیادی بین ورزشکاران برخوردار است در گذشته بارها به عنوان مدیر برتر استان و شهرستان به خاطر عملکرد خوب ورزشکاران اعزامی به مسابقات استانی، کشوری، بین المللی، آسیایی و جهانی شناخته شد بعد از سه سال مجددا وارد گود شد تا اینبار با تفکرات به روزتر و پاک کردن حواشی های به وجود آمده در سال های اخیر، ورزش شهرستان را به جایگاه اصلی خود در سطح کشور برساند.

گفتنی است؛ در سفر اخیر سجادی وزیر کشور به ایذه وی سراغ حاتمی ‌که در تیم ملی دوومیدانی هم تیمی بود را گرفت که حال با توجه به اینکه هوشنگ حاتمی به عنوان فرد اول ورزش شهرستان منصوب شد می توان از این نفوذ برای ارتقای ورزش شهرستان نهایت استفاده را ببرد.مجموعه طلوع زاگرس این سمت را به هوشنگ حاتمی که مدیرمسئول این مجموعه را برعهده دارد تبریک عرض می‌نماید و برای ایشان در این عرصه آرزوی موفقیت می کند.