مراسم تجلیل از کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان ایذه به مناسبت ولادت امام علی (ع) وروز پدر از کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان ایذه تجلیل بعمل آمد.‌

به گزارش پایگاه خبری طلوع زاگرس، هوشنگ حاتمی رییس اداره ورزش و جوانان ایذه فرارسیدن ۱۳رجب سالروز ولادت با سعادت حضرت علی(ع) امیرالمومنین و بزرگ مرد عدالت و معنویت، مظهر شجاعت و انسانیت و همچنین روز پدر را تبریک و تهنیت گفت.

حاتمی بیان داشت: بی تردید حضرت علی(ع) یاور راستین و همیشگی پیامبر گرامی اسلام(ص)، در ترویج و گسترش دین مبین اسلام و ارزش های الهی و توحیدی آن، تلاش بسیار و نقش بسزایی داشته و عدالت بزرگترین شاخص بزرگ مردی است که در مسند قضاوت هیچگاه از آن عدول نکرد و همواره پیروان خود را به این امر الهی فرا خواند.

وی اظهار داشت: برخود لازم می دانم این روز خجسته و مبارک و همچنین روز پدر را به همه پدران فداکار این مرز و بوم تبریک و تهنیت عرض نموده؛ موفقیت و سرافرازی بیش از پیش همگان به خصوص ورزشکاران شهرستان را از درگاه ایزد منان خواستارم.

نکته قابل توجه این مراسم حضور دوباره هوشنگ حاتمی به عنوان سکان دار ورزش شهرستان که در دوران مدیریت گذشته خود مراسم های مختلفی برای ورزشکاران شهرستان برگزار می کرد این اولین برنامه بعد از بازگشت خود به مدیریت ورزش ایذه بود. حال باید باز منتظر برگزاری تجلیل از ورزشکاران و… باشیم که از زمان رفتن حاتمی از ورزش هیچگاه این برنامه انجام نشده بود.