شهردار ایذه گفت: قبل از استقبال نوروز ۱۴۰۲ اجرای طرح پاکسازی ویژه ورودی‌ها، خروجی‌ها، معابر سطح شهر، کمربندی‌ها و انتقال نخاله‌ها را آغاز کرده است و این طرح تا پایان تعطیلات نوروز ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری طلوع زاگرس، علیرضا ره انجام شهردار ایذه اظهار کرد: قبل از نوروز ۱۴۰۲ پاکبانان به صورت شبانه‌روزی به پاکسازی سطح شهر کار کردند و در ایام نوروز نیز خدمات مختلفی را به مسافران و شهروندان ارائه می‌دهند.

وی افزود: شهرداری و مجموعه شورای اسلامی شهر ایذه در استقبال از نوروز، اجرای طرح پاکسازی ویژه ورودی‌ها، خروجی‌ها، معابر سطح شهر، کمربندی‌ها و انتقال نخاله‌ها، رنگ آمیزی جداول و نقاشی روی دیوارها، ستاد اسکان ورودی، بازسازی آبشار کنار بانک صادرات، نصب پرچم، احداث میدان قله، بازسازی اشکفت سلمان، لکه گیری و آسفالت، روشنایی شهر از میدان امام تا گاراژ محمدی و … را انجام داد تا بتوانیم شهری تمیز جهت رفاه حال مردم و میهمانان قرار دهیم.

شهردار ایذه با بیان اینکه انتظار داریم شهروندان برای پاکسازی معابر و اماکن عمومی از همراهی با شهرداری دریغ نکنند، خاطرنشان کرد: از شهروندان تقاضا می‌شود در ایام نوروز از حفاری و ایجاد زواید بصری در سطح شهر خودداری کنند تا شهر در نگاه مسافران از همیشه زیباتر جلوه کند.

شهردار ایذه با اشاره به لزوم حفظ آثار تاریخی شهر، تاکید کرد: با همکاری اداره میراث فرهنگی و گردشگری نسبت به احیا، مرمت و صیانت از آثار تاریخی اشکفت سلمان و ارگ اتابکان و چند مکان فرهنگی و گردشگری شهر اقدام شد و شهرداری نقش بسزایی در اجرای آن داشت.

ره انجام با بیان اینکه چهره شهر به گواه شهروندان تغییر کرد، اضافه کرد: برنامه‌های تحولی به صورت خاصی در واحد زیبا سازی جهت ایجاد شهری زیبا برای ادامه کار لحاظ شده است که این امر انشالله انجام خواهد گرفت.

وی گفت: شهرداری و مجموعه شورای اسلامی شهر به منظور انجام مطلوب پروژه‌ها به هم‌افزایی دستگاه‌ها و مشارکت شهروندان در اجرای طرح‌هایی نیاز دارد که منجر به تسهیل‌گری می‌شود؛ لذا قصد داریم اعتمادسازی را میان مردم و مدیریت شهری تقویت کنیم تا آهنگ توسعه و رشد ایذه افزایش یابد.

علیرضا ره انجام شهردار ایذه در پایان گفت: برنامه های دیگر به مناسبت ماه رمضان تدارک دیده شده تا با استقبال خوبی به ضیافت این ماه پر خیر و برکت برویم.