به مناسبت ماه مبارک رمضان، جشنواره فرهنگی، هنری معراج برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری طلوع زاگرس، عبدالرضا باغ شیرین رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ایذه با اعلام این خبر افزود، به مناسبت ماه مبارک رمضان جشنواره فرهنگی، هنری معراج در بخشهای مختلف نقاشی، عکاسی، داستان و خاطره نویسی در شهرستان ایذه برگزار می شود.

باغ شیرین اظهار داشت علاقه مندان می توانند آثار خود را در چهار بخش ذکر شده و در ارتباط با نماز و روز و مسائل سیاسی، عبادی، اجتماعی مربوط به این دو فریضه در ماه مبارک رمضان(از جمله افطاری، اقامه نماز، نماز جمعه و جماعت، راهپیمایی روز قدس، شب های قدر، نماز عید فطر و . . .) تا ۳ اردیبهشت ۱۴۰۲(پایان ماه رمضان) از طریق ایمیل و شماره های درج شده در فراخوان و یا از طریق پست به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

عبدالرضا باغ شیرین رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ایذه یادآور شد: شرکت در این جشنواره محدودیت سنی ندارد و همه افراد می توانند با ارسال آثار خود در این جشنواره شرکت نمایند‌.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان ایذه خاطرنشان شد این جشنواره در راستای تکریم ماه مبارک رمضان، شعائر و آیین های دینی و همچنین شکوفایی و کشف استعدادهای هنری در گستره استان خوزستان برگزار می شود.

گفتنی است اختتامیه این جشنواره، با همکاری موسسه فرهنگی، هنری آرتانوازان آیاپیر ایذه در نیمه دوم اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ بعد از بررسی و داوری آثار برگزار و به نفرات برتر هر بخش لوح تقدیر، تندیس و جوایز نقدی مناسبی اهدا خواهد شد.
ایمیل جشنواره
amozeshhonarizeh23@
gmail.com
شماره های فضای مجازی(ایتا، روبیکا و . . .)
۰۹۳۸۲۷۶۱۰۷۵
۰۹۱۶۶۰۲۱۷۳۸
آدرس دبیرخانه- شهرستان ایذه- منطقه نورآباد- جنب دانشگاه آزاد اسلامی- اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ایذه