به مناسبت یادبود دو جوان ورزشکار فقید ایذه و هلایجان بازی دوستانه ای برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری طلوع زاگرس، ظهر امروز شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲ بازی دوستانه بین تیم های هلایجان و منتخب ایذه به مناسبت یادبود دو ورزشکار فقید ایذه و هلایجان زنده یاد ابراهیم محمودی اتابکی و زنده یاد آرمان اسماعیل وندی برگزار شد.

در این بازی که در ورزشگاه تختی قلعه تل برگزار شد ابتدای بازی مراسمی به یاد در گذشت آن دو جوان انجام شد و قرائت فاتحه ای به روحشان هدیه شد و بازیکنان دو تیم با یاور محمودی اتابکی پدر ابراهیم محمودی اتابکی ابراز همدردی کردند.

در پایان بازی با حساب ۵ بر ۴ به سود منتخب ایذه به پایان رسید.احمد علیرضایی دایی زنده یاد ابراهیم محمودی اتابکی زننده یکی از گلهای هلایجان بود که از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رساند.

از نکات قابل توجه این دیدار حضور اسماعیل محمودی اتابکی برادر زنده یاد ابراهیم محمودی اتابکی بود که در ترکیب تیم منتخب ایذه بازی کرد.

فیروز بیگلری دهیار روستای سرکان علیا و ارژنگ شریفی دهیار روستای چنارستان با حضور در ورزشگاه تختی قلعه تل این بازی را از نزدیک تماشا کردند.

یاور محمودی اتابکی پدر زنده یاد ابراهیم محمودی اتابکی از دست اندرکاران این بازی و بازیکنان دو تیم به پاس برگزاری این بازی تقدیر و تشکر کرد.

هلایجان با قدمت چندین ساله خود به خاطر فاقد زمین بازی در قلعه تل برگزار شد و جای تاسف برای این منطقه که جوانانش باید ۳۰ کیلومتر راه می پیمودند تا یک بازی یک ساعته را برگزار کند.