دهیار روستای سرکان علیا هلایجان از کلافگی مردم نسبت به قطعی مکرر اینترنت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری طلوع زاگرس، فیروز بیگلری دهیار روستای سرکان علیا گفت: وضعیت اینترنت در تمام روستاهای دهستان هلایجان ضعیف هست و بیشتر مواقع دسترسی به اینترنت سخت است و همین مسئله باعث می شود تا برای جزئی ترین کار خود با طی مسافتی و خطرات احتمالی که می تواند در جاده اتفاق بیفتد برای کاری اینترنتی به نزدیکی شهر ایذه بروند.

وی گفت: هلایجان که زمانی بخش اول مرکزی شهرستان بود به یکباره به باد فراموشی سپرده شده و در سال های گذشته از نماینده، فرماندار، بخشدار گرفته تا مسئولان وقت ادارات نسبت به مشکلات هلایجان بی توجه بودند. اما خدایا شکر در این دو سه سال اخیر شاهد تحولات خوبی در سطح شهرستان بودیم که انشالله هلایجان هم به خواسته خود برسد.

دهیار روستای سرکان علیا در ادامه در مورد مشکلات اینترنتی در منطقه هلایجان عنوان کرد: جای تعجب است روستاهای دور افتاده که از جمعیت خیلی کمی نسبت به هلایجان برخوردار است از نعمت اینترنت بهره مند هستند اما هلایجان با قدمت چند هزار ساله متاسفانه فاقد دکل ایرانسل می باشد.

وی گفت: آنتن دهی تلویزیون نیز در این روستاها با شروع فصل بارندگی قطع می شود و در بعضی مواقع نیز کیفیت مطلوبی ندارد و بعضا بر اثر رعد وبرق به کلی آنتن دکل تلویزیونی در این روستاها قطع می شود و از ابتدایی ترین وسایل رسانه ای و مسائل روز بی خبر هستیم.

بیگلری ضمن قدردانی از نماینده مردم شهرستان در مجلس نسبت به اختصاص قیر رایگان جهت آسفالت روستاهای سرقلعه، سرکان، چنارستان و شهرک طالقانی و امتیاز خانه هلال در روستای سرکان علیا گفت: امیدواریم همانطور که آقای ایزدپناه در جای جای حوزه انتخابی اش واقعا کارهای بزرگی از جمله شهرستان کردن دو شهر دهدز و صیدون و بخش قلعه تل نگاهی هم در جهت برطرف کردن مشکلات دهستان هلایجان داشته باشد.

وی در ادامه تصریح کرد: هلایجان با ۳۳ روستا و جمعیتی بالغ بر ۱۰ هزار نفر نیاز به بخش شدن دارد و با توجه به تبحر خاص نماینده انقلابی مردم در مجلس و دهستان هلایجان هم تبدیل به بخش شود چون حق مردم هلایجان بیشتر از اینها است که انشالله آقای ایزدپناه اینکار در حق مردم شهید پرور هلایجان انجام دهد.

فیروز بیگلری دهیار روستای سرکان علیا در پایان اظهار داشت : انشالله تا پایان سال ۱۴۰۲ با تلاش و پیگیریهای آقای حسن نبوتی فرماندار و جناب حسن سبزعلی زاده بخشدار مرکزی ایذه و حمایت های نماینده مردمی و انقلابی شهرستان حاج عبداله ایزدپناه تحول چشمگیری در بحث بهسازی، آسفالت، روشنایی و فضای سبز در منطقه صورت گیرد.