رانندگان تاکسی ایذه با گلایه به مسئولین خواستار رسیدگی به سد معبر نمودن دست فروشان شدند.

به گزارش پایگاه خبری طلوع زاگرس، با عبور و مرور روزانه در برخی از ایستگاه های تاکسی ایذه حتماً با وانت های سیار دستفروش مواجه شده اید که با سد معبر در تمامی نقاط شهر بدون آنکه مالیاتی بدهند به راحتی کسب در آمد می کنند.

توقف این وانت بارها بر سر چهار راه های پر تردد و مناطق پارک ممنوع یا حتی در حاشیه ایستگاه های تاکسی سبب مشکلات متعددی به وجود آورده است.

در حالی که وانت بارها بدون پرداخت مالیات مشغول به فروش اجناس خود هستند. با وجود اینکه سال گذشته رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایذه از طرح برخورد با سد معبرهای وانتی خبر داد اما گویا این طرح هنوز به طور جدی اجرا نشده است، زیرا در سطح شهر و معابر پر تردد هنوز شاهد این سد معبرها هستیم.

از آنجاییکه خیلی ها در این باور هستند در قانون اجازه برخورد با خودروهای متخلف بر عهده شهرداری است اما باید بگویم جمع آوری این خودروها برعهده راهنمایی و رانندگی است.

سد معبر آن هم در مرکز شهر معضلی برای شهر و شهروندان است، که قطعا این سد معبرها برای شهر، رفت و آمد تاکسی ها و شهروندان باعث ایجاد مزاحمت است.

ایستگاه شهید عبدالمجید کیانی، بلوار چویل، ایستگاهی که بیشتر تجماعت دست فروشان را به خود میبیند که کلافگی این رانندگان زحمتکش را به همراه داشته که هر روز باید با این پدیده روبه رو شوند.

برخی رانندگان تاکسی این خطوط بارها نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند اما هنوز راه بجایی نبردند و پیگیری و شکایت آنها بی نتیحه مانده است.

با توجه به تحولات در راهنمایی و رانندگی ایذه امید می رود نسبت به این موضوعات اقداماتی صورت گرفته شود.

  • نویسنده : فیروز بیگلری