فرماندار ایذه گفت: مشارکت و همکاری مردم برای مقابله با ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال این ویروس باعث شد تا از وضعیت قرمز خارج شویم.

به گزارش پایگاه خبری طلوع زاگرس، حسن نبوتی گفت: هم اکنون وضعیت شهرستان ایذه در زمینه ابتلا به بیماری کووید ۱۹ از وضعیت قرمز خدا را شکر خارج شده است که این وضعیت مرهون مشارکت مردم به خصوص اصناف و بازاریان بود که از صمیم قلب تشکر و قدر دانی میکنم.

وی تصریح کرد: همراهی مردم طی چند روز گذشته و تعطیلی بازار و ادارات کمک شایانی در پایین آمدن آمار کرونا و کاهش یافتن تعداد بستری شد که نباید به این موضوع دل خوش کرد و ما باید از این وضعیت کنونی روز به روز بهتر و خوبتر شویم.

عالی ترین نماینده دولت با بیان اینکه همچنان باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم اظهار داشت: از شهروندان عزیز ایذه ای خواهش میکنیم همچنان با رعایت پروتکل های بهداشتی از تجمع و دورهمی ها پرهیز کنند و هشدارهای بهداشتی را جدی بگیرند تا بتوانیم از وضعیت نارنجی به شرایط زرد و آبی تبدیل شویم.

حسن نبوتی فرماندار ایذه در پایان یکبار دیگر از اصناف، بازاریان و مردم که در ایام تعطیلات همکاری خوبی با ستاد کرونا داشت تشکر و قدرانی کرد.

  • نویسنده : فیروز بیگلری