نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان مشخص شدند.

به گزارش پایگاه خبری طلوع زاگرس، رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان گرامیداشت شهدای دانش آموز، جهت حضور در مسابقات آسیایی هند و رقابت های جهانی مجارستان روزهای ۱۶ و ۱۷ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، در سالن آزادی شهر سنندج استان کردستان برگزار شد.

در این مسابقات در وزن ۴۵ کیلو گرم علی احمدی، ابوالفضل مهمدی و اهورا بویری در اوزان ۵۵ و ۶۰ کیلو گرم با برتری مقابل حریفان به ترتیب مقام اول و سوم را به دست آوردند. و دو بنده تیم ملی نوجوانان را از آن خود کردند.

ملک محمد بویری سرمربی کاربلد تیم کشتی بزرگسالان سینا صنعت ایذه با کسب این عناوین به دست آماده بار دیگر همچون سال های گذشته توانست افراد جدیدی را به تیم ملی معرفی کند و بی شک در آینده بسیار نزدیک در غالب تیم بزرگسالان سینا صنعت ایذه در لیگ برتر از این نوجوانان بیشتر خواهیم شنید.

گفتنی است، فروتن حیدری از مربیان فهیم کشتی ایذه به عنوان مربی تیم کشتی ایذه را همراهی کرد‌.

کم لطفی اداره ورزش و جوانان ایذه که اجازه تمرین به این کشتی گیران نداد و در مدت تمرینات درب سالن کشتی مجموعه تختی ایذه قفل بود که با توجه به اینکه این مسابقات از اهمیت بالایی برخوردار بود اما رئیس اداره ورزش و جوانان ایذه کرونا و شرایط قرمز بودن ایذه را بهانه کرد علیرغم اینکه می توانست با رعایت پروتکل های بهداشتی اجازه تمرینات را به کشتی گیران این شهر میداد.

  • نویسنده : فیروز بیگلری