مدیرکل توسعه ورزش همگانی طی حکمی، فرامرز کیانی زاده را به عنوان سرپرست معاونت دفتر توسعه ورزش همگانی منصوب کرد.

مدیرکل توسعه ورزش همگانی طی حکمی، فرامرز کیانی زاده را به عنوان سرپرست معاونت دفتر توسعه ورزش همگانی منصوب کرد.

در حکم حمید بنی تمیم آمده است: جناب آقای فرامرز کیانی زاده، نظر به شایستگی و تجارب جنابعالی بدینوسیله به عنوان سرپرست معاونت دفتر توسعه ورزش همگانی منصوب می شوید.

امید است با توکل به خداوند متعال و بهره گیری از تمامی ظرفیت ها، در انجام وظایف محوله موفق باشید.
لازم به ذکر است، مدیرکلی خوزستان و معاونت توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان این استان از جمله سوابق فرامرز کیانی زاده است.

هم استانی های عزیزم، جامعه ورزشی و جوانان خوزستان

دوران نسبتا طولانی کاری( تقریبا ۲۴ سال) را کنار هم سپری کرده و در تلاش بودیم تا در رشد و توسعه ورزش و حوزه جوانان استان خوزستان بکوشیم. به جرات می توانم بگویم و دوستان زیادی شاهد بودند که اینجانب در این سالها، با برنامه و بصورت هدفگذاری شده با عشق و علاقه به استانم و فارغ از قومیت ها، شبانه روزی کار کردم و در کنار و همراه باشما عزیزان تجارب زیادی بدست آوردیم. تلاش همه عزیزان ورزشی، جوانان، اداری و عمرانی منجر به رشد و پیشرفت خوبی برای استان گردید اما هنوز هم برازنده و در خور شان استان بزرگ و زرخیز خوزستان نمی باشد. اکنون که از جمع شما سروران جدا می شوم، امیدوارم که در طی این مسیر بیش از گذشته، موفق و پیروز باشید و من هرکجای ایران عزیزمان که باشم، به خوزستانی بودن خود افتخار می کنم.

طی سال هایی که توفیق خدمتگذاری وهمکاری با شما عزیزان را داشتم، همیشه سعی کردم تا اعتدال و انصاف را رعایت نموده و حق هیچ کس را آگاهانه ضایع ننمایم، لذا امیدوارم اگر بدی یا قصوری از من دیده اید، به بزرگواری خودتان عفو بفرمایید.

در پایان ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی برای همه شما هم استانی های عزیز و بزرگوارم، اعلام می دارم که بودن در کنار شما، افتخاریست که همیشه به آن خواهم بالید و یادتان همیشه در قلب و روح من زنده خواهد ماند. باتشکر از همه همکاری ها، همراهی ها و افتخار افرینی هایتان.

برادر و فرزند کوچکتان فرامرز کیانی زاده

  • نویسنده : فیروز بیگلری