ستاد مردمی دکتر محسن رضایی کاندیدای ریاست جمهوری در شهرستان ایذه با حضور مهندس علی بابا احمدپور، سردار علی پور، کریمی مسئول ستاد، خبرنگاران، ورزشکاران، مسئولین، کاندیدای شورای شهر، هنرمندان، بازاریان و جمع کثیری از اقشار مختلف مردم در شهرستان ایذه راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری‌ طلوع زاگرس، در این مراسم سردار علیپور گفت:حضور محسن رضایی در دفاع مقدس و موفقیت در عملیات ها و هشت سال دفاع مقدس به گونه ای بود که امروز امنیت عراق و سوریه را تربیت یافتگان محسن رضایی تامین و  در حال مدیریت هستند.

اظهار داشت :بیش از ١۶سال محسن رضایی فرمانده کل سپاه بود و بعد از دفاع مقدس نسبت به ایجاد دانشگاه امام‌حسین(ع)، قرارگاه سازندگی، و سازمان هوافضا و هزاران خدمت دیگر به ملت ایران را داشته است.

وی افزود: رویکرد و برنامه محسن رضایی در این موقعیت رفع مشکلات معیشتی مردم و مبارزه با رفاه طلبی و اشرافی‌گری است.

مسئول ستاد دکتر محسن رضایی ضمن درخواست از مردم برای حضور در انتخابات اظهار داشت:دکتر محسن رضایی شخصیتی انقلابی است که از چهره های شاخص انقلابی و انقلابی گری است که به دنبال معیشت و رفع مشکلات اقتصادی امروز جامعه است.

کریمی گفت:امنیت راهبرد اساسی برای کشور است که این مهم به برکت خون شهیدان حاکم هست ولی باید به این  مهم توجه ویژه ای کرد.

وی تصریح کرد: در انتخابات  باید همه ما با حضور حداکثری خود حماسه دیگر از جنس دفاع مقدس را خلق کنیم و برای تعالی نظام گام های اساسی برداریم.

در ادامه نیز شهریار مهری از فعالین سیاسی و معتمدین ایذه ضمن قدردانی از مهندس علی بابا احمدپور دقایقی را به سخنرانی پرداخت.

در ادامه دانشور از شاعران بنام ایذه، رضا نظری هنرمند، پیمان نجاتی، عیدی نجاتی، الیاسی، محمدی و دیگر هنرمندان ایذه به اجرای برنامه هنری و شاد پرداختند.

در پایان ۴ ساعته افتتاح ستاد دکتر محسن رضایی، مهندس علی بابا احمدپور مدیرعامل شرکت سینا صنعت ایذه و مسئول هماهنگی ستاد از حضور سردار علیپور، شخصیت های بزرگ ایذه، جوانان، جامعه ورزش، خبرنگاران، هنرمندان، بانوان تقدیر و تشکر کرد.