غلامحسین اسدی زاده شهردار ایذه در پیامی انتخاب اعضای شوراي شهر ایذه را تبریک گفت.

بسمه تعالی
انتخابات نماد و جلوه مرد‌م‌سالاری در نظام اسلامی است، حضور مردم در طول دوران انقلاب پای صندوق‌های رای، همواره درخت انقلاب را بارورتر ساخته و بر شکوه و عظمت آن در پیشگاه جهانیان افزوده است.
از مردم انقلابی و خون گرم کهن‌دیار ایذه که همچون همیشه با حضور حداکثری خود پای صندوق‌های رای، باعث استواری نظام و دلگرمی مسئولین شدند، تقدیر می‌نماییم.

انتخابات شورای اسلامی شهر یکی از انتخابات حساس و حائز اهمیت است که به طور مستقیم با سرنوشت شهر، آبادانی و توسعه‌ی پایدار شهرها در ارتباط است،اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان نمایندگان شهروندان در پارلمان شهر با وفاق، هم‌افزایی، مشارکت و برنامه‌ریزی و تصویب لوایح و پروژه‌های توسعه‌ی پایدار شهری در جهت رفع مشکلات و حل مسائل تاثیرگذار خواهند بود.

اینجانب از تمام نامزدهای ششمین دوره شورای اسلامی شهر ایذه که در این عرصه حضور یافتند تقدیر و تشکر نموده و تبریک صمیمانه خود را به شما منتخبین مردم در ششمین دوره شورای اسلامی شهر ایذه، اعلام می‌دارم و امیدوارم در سایه هم افزایی و تعامل متقابل میان خادمین مردم در نهاد شورا اسلامی شهر و شهرداری، بتوانید به سمت تحقق اهداف متصور در توسعه شهری گام بردارید ،استمرار  موفقیت‌های شما را از درگاه حضرت حق خواستارم و امیدوارم ششمین دوره شورای اسلامی شهر، تسریع بخش روند عمران، آبادانی و پیشرفت شهر گردد.